בית חינוך חב"ד ממ"ח בנות טבריה

בית ספר חב"ד בנות בטבריה הינו בית ספר יסודי לבנות השייך לזרם הממלכתי החרדי, רשת חינוך חב"ד אוהלי יוסף יצחק ומוסדות חינוך חב"ד בטבריה.

"להאיר זו השליחות שלנו"- בית הספר חרט על דגלו את השליחות- להאיר! להאיר כל תלמידה בהתאם לחוזקות שלה בכל התחומים- לימודי, רוחני, רגשי וחברתי. החזון שלנו הוא לראות את התלמידה מממשת את שליחותה בעולם כבוגרת יראת שמים ובעלת מידות טובות, המוסיפה אור לעולם מהאור המיוחד שבה. 

בבית הספר נלמדים כל מקצועות הלימוד ברמה לימודית גבוהה, וכן מגוון שיעורי העשרה ואומנויות.

בית הספר שם דגש מיוחד על תחום המוזיקה, מתוך אמונה שהמוזיקה יכולה לפעול- לחזק כושר קוגנטיבי, לשחרר רגשות ולאפשר ביטוי לנפש. כל תלמידה לומדת לנגן על כלי המתאים לה, וכן נלמד פיתוח קול ושירה נכונה.

צוות בית הספר מסור ומקצועי, חדור בתחושת שליחות ומהווה דוגמא אישית לתלמידות. בית הספר בפיקוח מלא של משרד החינוך.

*  *  *

בשנת תשע"ג הוקם תלמוד תורה חב"ד בטבריה, לאחר ביקוש של הורים לילדים בגיל היסודי מטבריה ויישובי הסביבה. עם צמיחת התלמוד תורה, עלה הצורך גם במתן מענה לבנות.  ולכן בשנת תשע"ח הוקם בית ספר חב"ד בנות, למען משפחות דתיות וחרדיות, מכל הסוגים, המעוניינות בחינוך על טהרת הקודש אך ללא פשרות ברמה לימודית גבוהה. בית הספר הינו צומח. בית הספר מתאפיין בשאיפה למצוינות, בגישת נרות להאיר- כל תלמידה משפיעה. הצוות נבחר בקפידה, ושם לעצמו כמטרה לראות את המעלות של כל תלמידה ולהעצים אותה עד לניצול מיטב יכולותיה וכישרונותיה. בית חב"ד טבריה משמש עמותה מלווה מול משרד החינוך, לצורך הוספת שעות, תגבור הצוות והצטיידות. בית הספר עתיד להיות בית ספר יסודי לכיתות א-ח, לכל המעוניינות בחינוך חב"ד במסגרת הממלכתי חרדי, לכלל המגזרים

לחץ כאן לנסיעה דרך waze

לגלריית תמונות של בית הספר לחץ כאן

לפרטים והרשמה:

המנהלת שרה זלמנוב: 054-6215723