הרב ירוסלבסקי בקריאה לחסידי חב"ד: "להשתתף בעצרת" - בית חב"ד טבריה

הרב ירוסלבסקי בקריאה לחסידי חב"ד: "להשתתף בעצרת"

מנהל כללי

 

בעקבות החלטת הממשלה, בראשות בנימין נתניהו, להטיל סנקציות פליליות על לומדי התורה, ביום

ראשון הקרוב תיערך 'עצרת המיליון' בירושלים.

הבוקר, נפגשו חברי וועדת ההיגוי של "עצרת המיליון" עם בכירי משטרת ירושלים לתיאומים ראשונים לקראת קיום עצרת הענק בכניסה לעיר ירושלים במעמד רבנים ואדמו"רים.

על פי המתוכנן העצרת תיפתח בתפילת מנחה ופרקי תהילים בשעה 16:00 אחרי הצהריים כשבימת החזן והרבנים שייגשו לפני התיבה, תהיה בסמוך לבניני האומה בצומת משכנות האומה.

רגעי השיא של העצרת צפויים להיות במעמד קבלת עול מלכות שמיים ואמירת הפסוקים כאשר מאות האלפים ישאגו בקול גדול כי "ה' הוא האלוקים" ויצהירו קבל עם ועולם על נאמנות מוחלטת להשם ותורתו תוך ציות לדברי חכמים.

קריאה לחסידי חב"ד 

עיניהם של חסידי חב"ד, מטבע הדברים בסוגיות חשובות שכאלה, נתונות לכתובת אחת בלבד: בית-דין רבני חב"ד, הגוף הסמכותי שמונה על-ידי הרבי להכריע בעניינים אלו.

בשיחה שקיימנו הבוקר (שלישי) עם מזכיר בית-דין רבני חב"ד ומרא דאתרא של נחלת הר-חב"ד הגאון רבי יצחק-יהודה ירוסלבסקי שליט"א, הוא קורא לחסידי חב"ד לבוא ולהשתתף בעצרת התפילה החשובה.

"כל חסידי חב"ד צריכים להשתתף בעצרת - כולל בחורי-ישיבות", אומר הרב, "בקרוב מאוד בית-הדין יוציא מכתב רישמי שיופץ בקהילות אנ"ש ברחבי הארץ".

הרב מדבר בהתרגשות רבה על העצרת. "כמו אז שבני ישראל נקהלו ועמדו על נפשם, כך גם היום, עכשיו זה הזמן וזה מה שצריך לעשות".

הרב מגלה הוראה שקיבל מהרבי: "בשנת תנש"א, בזמן מלחמת המפרץ, ערכה היהדות היהדות החרדית עצרת תפילה בכותל. דיווחתי לרבי שפנו אלינו לצאת בקריאה לחסידי חב"ד להשתתף בעצרת. הרבי השיב בחיוב וכך עשינו".

היערכות שיא לקראת עצרת התפילה ההמונית בירושלים. בשיחה מיוחדת שקיימנו הבוקר (שלישי) עם מזכיר בית-דין רבני חב"ד ומרא דאתרא של נחלת הר-חב"ד הגאון רבי יצחק-יהודה ירוסלבסקי שליט"א, הוא קורא לחסידי חב"ד לבוא ולהשתתף בעצרת התפילה בירושלים, בעקבות החלטת הממשלה, להטיל סנקציות פליליות על לומדי התורה
שני, 30 November -0001

Leave a comment

You are commenting as guest.

ארכיון כתבות

אודות הרבי מליובאוויטש

הבקשה, הברכה ופתק מאדם אלמוני באוהל: סיפורו של נס שקרה לאחרונה

מה קרה - ומה עושים - בראש השנה

בית חב"ד מזמין אתכם לבדוק מזוזות לקראת חודש אלול

מסר מהרבי, רגע לפני שד"ר ויקטור פראנקל התייאש

'אהל הרבי'

'אהל הרבי'

לאורך השנים, קיבל הרבי מאות מכתבים אישיים מידי יום, מכל סוגי האנשים. מנהיגים וסופרים, אנשי רוח ואנשי מעשה וכלל ישראל התכתבו עם הרבי והפנו אליו את רעיונותיהם ולבטיהם וביקשו את עצתו וברכתו. גם כיום, רבבות המכתבים מוסיפים להגיע. גם מי שאינו יכול להגיע אל האהל, משגר את מכתבו (באמצעות הדואר, הפקס, או הדואר האלקטרוני) על מנת שיונח באהל. המכתבים מגיעים למזכירות המקום, ומועברים כל כמה שעות לאהל הרבי, מבלי שאיש יידע את תוכנם.

בית ספר חב"ד בנות

תלמוד תורה חב"ד בנים

שלוחי חב"ד בטבריה

שלוחי חב"ד בטבריה

הכירו אותם! שלוחי חב"ד בעיר טבריה

סיכום פרשת ניצבים: הברית עם בורא העולם

סיכום פרשת ניצבים: הברית עם בורא העולם

ביום פטירתו, משה רבינו מכנס את בני-ישראל ומכניס אותם בברית מיוחדת עם בורא העולם

בית חב"ד טבריה • רש"י 7 • טבריה • ישראל • 04-6721-080 • © כל הזכויות שמורות.